Acasă Echipa

Echipa

Cafea Gratis înseamnă :

Raluca (raluca@cafeagratis.ro) – știri din turism

Andra (andra@cafeagratis.ro) – știri cinematografice

Cristina (cristina@cafeagratis.ro) – știri despre muzică

Robert (robert@cafeagratis.ro) – știri mas media (în general despre ce vom vedea la televizor)

Cosmin (cosmin@cafeagratis.ro) recenzii

Doriana (doriana@cafeagratis.ro) – știri literare

Colaborăm cu: Anca Mărculescu (ancamarculescu@cafeagratis.ro)